Společnost MAKENEX s.r.o. nabízí tyto služby:

Rozvody SV a TUV od domovní přípojky až po jednotlivé výtokové armatury. Rekonstrukce rozvodů SV a TUV. Domovní přípojky SV včetně vodoměrné sestavy (+výkopové práce). Rekonstrukce bytových rozvodů SV a TUV.

Rozvody vody z plastu, pozinku a mědi a dalších moderních materiálů, bytové, v novostavbách, starších objektech a bytových domech. Dodávky a montáže zařizovacích předmětů, plynových a elektrických spotřebičů (kotle, ohřívače), výtokových armatur, certifikovaných bytových vodoměrů SV a TUV (bez i se zaplombováním). Provádění domovních přípojek SV a domovních vodoměrných sestav (dle ČSN). Montáže, rekonstrukce a opravy kompletních požárních vodovodů.

Provádíme rozvody SHZ potrubí (Stabilní hasící zařízení)

Kompletní realizace a rekonstrukce rozvodů ÚT ( z ocelových a měděných trubek a jiných novodobých materiálů). Výměny otopných těles a ventilů.

Provádíme kompletní zřízení a rekonstrukce kotelen, výměníkových a bojlerových stanic, provoz a údržbu kotelen, výměníkových a bojlerových stanic.

Provádíme dodávky a montáže – oběhových čerpadel, servopohonů, tlakových nádob, kotlů (elektro, plyn), plynových a elektrických ohřívačů.

Zajišťujeme regulace systémů ÚT, plynových a elektrických boilerů.

Montáž kompletních i částečných nových rozvodů plynu, v bytových i nebytových objektech a prostorech. Dále provádíme výměny, opravy a údržbu plynových spotřebičů. Provádíme dílčí i kompletní revize plynu, detekce a odstranění úniků plynu. Také výměny a montáže plynových uzávěrů, hadic, plynoměrných skříní, regulačních ventilů atd.

Veškeré zařízení koupelen a jiných sociálních zařízení, rekonstrukce

Kompletní realizace rozvodů kanalizace ( z PVC, z HT a KG plastu).

Kompletní i částečné zednické, obkladačské a malířské práce spojené s rekonstrukcemi v oboru voda,plyn, topení, kanalizace. Po dohodě provádíme i samostatné zednické, obkladačské a malířské práce. Dále zajišťujeme veškeré zemní výkopové práce spojené s opravami a výměnami kanalizačních a vodovodních přípojek.

Stavební činnost

Trubky, fitinky, izolace, výtokové armatury, sanita, zahradní program,

Otopná tělesa, expanzomaty apod.

Na objednávku také zdící materiály, maltové směsi, dlažby, obklady, a jiné stavební materiály.

Na veškerý materiál i montáž vypracujeme cenovou nabídku

Také zhotovíme návrh dispozičního řešení  zařizovacích předmětů

Zajišťujeme projektovou dokumentaci.

Po dohodě zajistíme dopravu materiálu.

Provádění technických rozvodů zdravotechnických instalací, ústředního vytápění a rozvodů plynu.

Subdodavatelskou činnost v oboru požární ochrany, montáž SHZ (stabilního hasícího zařízení) ve spolupráci s certifikovanými firmami.

Montáže průmyslových kotelen, výměníkových stanic, rozvodů teplovodního, horkovodního a párovodního vytápění a jiných průmyslových rozvodů ( např. plynu, úžitkové vody, stlačeného vzduchu ).

Zajištění měření a regulace teplovodních systémů.

Montáž a výrobu lehkých a středně těžkých ocelových konstrukcí, výrobu schodišť, zábradlí a jiných svařovaných výrobků dle požadavků zadavatele, k dispozici pracoviště o ploše cca 500 m2 a mostový jeřáb s nosností 5 tun.

Zajištění povrchových úprav materiálů zinkováním a lakováním, popřípadně nátěrem.

Projekční činnost ve spolupráci se subdodavateli.

Vypracování cenových nabídek, zhotovení návrhu dispozičního řešení technologických rozvodů a  zařizovacích předmětů.

Velkoobchod a maloobchod instalatérského a stavebního materiálu.

Zajištění dopravy materiálů.

Zajištění výkopových prací.

Technické poradenství v oboru Voda Topení Plyn.